ВО 0812, А1 7, возило за навигација, допир, ракопис, екран, четири жица отпор, поврзете 164*103
  • Неодамнешно

ВО 0812, А1 7, возило за навигација, допир, ракопис, екран, четири жица отпор, поврзете 164*103

DEN 825.00
DEN 1178.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бебе детали
ВО 0812, А1 7, возило за навигација, допир, ракопис, екран, четири жица отпор, поврзете 164*103
Ние продаваме бебето се гарантира за една година, ујп, ве молиме да бидат сигурни да се купи!!

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD