10PCs/многу Нови За 8 Остриги T84ERi 3G T84MRi Таблета DXP2-0331-080A-FPC Екран на Допир Панел Digitizer Стакло Замена на Сензор
  • Неодамнешно

10PCs/многу Нови За 8 Остриги T84ERi 3G T84MRi Таблета DXP2-0331-080A-FPC Екран на Допир Панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 2280.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Кога ќе ја поднесете вашата нарачка, ве молиме оставете порака за вашиот претпочитаат боја ако постои боја опција.
Освен ако не, ние испрати по случаен избор.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
една испративме која кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Остриги T84MRi 3G DXP2 0331 080A FPC
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Тип:
Остриги T84ERi 3G 8.0 екран осетлив на допир