за Asus ME301T 10.1 инчен таблет Анти-паѓа нано експлозија-доказ екран заштитен филм
  • Неодамнешно

за Asus ME301T 10.1 инчен таблет Анти-паѓа нано експлозија-доказ екран заштитен филм

DEN 262.00
DEN 374.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Гуангжу Шун Електронски Technology Co. Ltd. е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрика
Бесплатни поштенски за повеќето земји
Екран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPU
Заштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,
1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина
2 стврднување третман на TPU без нула цврстина
3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете
4 не пукна и употребата на време за долго време
5 мала тежина е само 1/3 од калено стакло

Употреба:
PDA
Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Карактеристики:
Нула Доказ
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за Asus
Бренд Име:
Kakashi
Број На Модел На:
за ME301T
Количина:
1 пакет