Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 Prestigio MultiPad Wize 3047 3G PMT3047 3037 PMT3037 Таблета
  • Неодамнешно

Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 Prestigio MultiPad Wize 3047 3G PMT3047 3037 PMT3037 Таблета

DEN 297.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Функција Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Примарна функција : Материјал : Напредни СТАКЛО Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна Калено Стакло Тежина : 184*104mm
Ве молиме имајте во предвид : Ако стаклото се скршени кога ќе се примени на пратката, 99% е прекината од страна на испраќачот процес. ве молиме имајте скршени пакет да се жалат кај нас
Ве молиме исто така, проверете ако имате вештина да се инсталира оваа калено стакло. ние не прифати било каков спор во врска со скршени или должност по инсталацијата. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.
Пакет вклучувајќи : 1 PCS/многу X Калено Стакло само
Нема Мало Пакет се вклучени.

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Пакет:
Таблета на Екранот на Допир Заштитна safty стакло
Број На Модел На:
За Prestigio MultiPad Wize 3037 3G PMT3037
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
Други
Бренд Име:
witblue
За:
Експлозија-Доказ safty стакло