КТВ 2wLED ѕид модерна aisle НОВИ Семиналните Хотел клуб ѕид светилка во позадина во ЖИВО позадина ZCL
  • Неодамнешно

КТВ 2wLED ѕид модерна aisle НОВИ Семиналните Хотел клуб ѕид светилка во позадина во ЖИВО позадина ZCL

DEN 1055.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

бренд Brightmax модел L7015 Интелигентен тип Нема поддршка за интелигенција период на Гаранција 2 години Боја класификација Број на извори на светлина 2 Зрачењето област 1 квадратни метри -3 квадратни метри Применливи простор, Дневна соба и трпезарија студија спална соба
Семиналните Хотел клуб КТВ 2w LED ѕид модерна aisle ѕид светилка во позадина во ЖИВО позадина 360 да L7015
Топло прашува : Pro пред купување, ве молиме да се види јасно и потоа се пука о!
драги момци, Ова бебе база за воздухопловство алуминиум база, по голем број на оксидира боја мазна и сјајна, не рѓа може да остатокот увери дека употребата на. Сите капи за алуминиумски материјал, добри топлина дисипација!
Светлината големината на телото е 190*45*36 MM), доколку постојат било какви посебни барања или непознат во секое време со нашата служба за корисници контакт со сервисот ќе биде многу пациентот, детален одговор за вас.
Сите бебе е најниската цена, промоција, без преговарање, о! Ви благодариме! Слика покаже :

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела, Виолетова
Тип На Објект:
Табела Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Гаранција:
A1
Сенка Тип:
Shadeless
Материјал:
Легура
Wattage:
0-5W
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Заврши:
Никој
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
1DSYROL
Тип На Прекинувач:
00
Тип На Објект:
Табела Светилки
Светилка Сенка Материјал:
Алуминиум
Тип на извор на светлина:
LED
Технологија:
Друг /други
Светилки и фенери дали со светлина, па:
со извор на светлина
моќност:
5W и подолу
Стил:
Едноставен модерен