5pcs/многу E27 круг завртка светилка носителот E27 кружни завртка штекер 78mm Дијаметар и 47mm Висина За LED Светилки Инсталирате Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

5pcs/многу E27 круг завртка светилка носителот E27 кружни завртка штекер 78mm Дијаметар и 47mm Висина За LED Светилки Инсталирате Бесплатен превозот

DEN 680.00
DEN 715.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


База Тип:
E27
Тип На Објект:
Светилка Основи
Гаранција:
2 година
База Материјал:
Месинг,Пластични
Број На Модел На:
E27 круг носителот
сертификација:
CCC
Карактеристики:
6A 250V
моќност:
6A 250V
Големина:
37mm*47mm*78mm
дупка теренот :
Растојанието од центарот на лево дупка во центарот на вистинс