5 Во 1 E27 Да E27 Сијалица База Адаптер Led Светилка Носителот Конвертор Штекер Splitter Бела За Фото Студио DF
  • Неодамнешно

5 Во 1 E27 Да E27 Сијалица База Адаптер Led Светилка Носителот Конвертор Штекер Splitter Бела За Фото Студио DF

DEN 383.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : 5 во 1 E27 База Светилка Адаптер Носителот Материјал : Пламен retardant PC Производ во Боја : Бела Вовед : Овој производ е главно се користи во фотографија, адаптер за студио бел ден светилки. Тоа им овозможува на 5 светилки се инсталирани во еден штекер во исто време. Тоа е E27 база, истите се вклопуваат како редовни домаќинство сијалица штекер. Погоден за : Дома и Студио бел ден светилки во фотографска употреба. Спецификација : База тип : E27 база на Моќ : 85 V-285 V Употреба LED или заштеда на енергија светилки. Не користите халоген светилки или блескаво светилки Големина : Види на сликата Номинална Струја : 6 A(1pcs E27 max 20 W) Количина : 1 Pc Стил : 5 во 1 Пакетот вклучува : 1 PCS x Сијалица База Адаптер ( Не содржат светилки)

Answer : ___________________________ Note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Материјал:
Пламен Retardant PC
Број На Модел На:
5 Во 1 E27 да E27
Бренд Име:
CHINCOLOR
Номинална Напон:
85-265v
Модел:
YY347-E271TO5-141