Ethlyn Етиопската Накит Сетови Златна Боја Ѓердан Ѓердан Колокација Сребрена Боја Поставува Луксузни/Уникатен Свадба Накит Сетови S137
  • Неодамнешно

Ethlyn Етиопската Накит Сетови Златна Боја Ѓердан Ѓердан Колокација Сребрена Боја Поставува Луксузни/Уникатен Свадба Накит Сетови S137

DEN 1680.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


(Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL/Федекс/UPS/ Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок.) Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ethlyn
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Пол:
љубителите',Жени
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
S137
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
7PCS сет
is_customized:
Yes
Повод:
Подарок/Ангажирање/ angliski/OL /Партија
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Боја:
Злато /Сребрена