Бело Злато Боја Луксузни Круг Zirkon Кристал Прстен Црвено CZ циркон Накит Свадба Прстени Големина 6 / 7 / 8 / 9/10 Прстени Жени
  • Неодамнешно

Бело Злато Боја Луксузни Круг Zirkon Кристал Прстен Црвено CZ циркон Накит Свадба Прстени Големина 6 / 7 / 8 / 9/10 Прстени Жени

DEN 306.00
DEN 321.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ФАБРИКАТА НА ПРОДАЖБА
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
1. Материјал : Coppe+циркони
2. Големина : Види слика
3. Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
4. Пакување Начин : Еден компјутери, Една Opp Вреќа Само
5. ОЕМ : Accept

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LINGMA
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
J227
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Дувачкиот
Површината Ширина:
12*32-МИЛИМЕТРИ
Секс:
Жените Дама Девојка
Повод:
ангажирање / свадбена / годишнината / партија / подарок
Стил:
Романтични