Yidensy 1Pair Панк Мода Злато Црна Боја Нерѓосувачки Помине Завртка Студ Earring за Жените & Мажите Хеликс Уво Пирсинг Накит
  • Неодамнешно

Yidensy 1Pair Панк Мода Злато Црна Боја Нерѓосувачки Помине Завртка Студ Earring за Жените & Мажите Хеликс Уво Пирсинг Накит

DEN 83.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Yidensy 1 Pair Панк Мода Злато Црна Боја Нерѓосувачки Помине Завртка Студ Earring за Жените & Мажите Хеликс Уво Пирсинг Мода Накит

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JR0154
Пол:
Жените
Бренд Име:
Yidensy
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Големина:
length 25mm dia 7mm
боја:
злато сребро црна multicolor
Материјал:
Легура
КОЛИЧИНА:
1 Пар/Многу
Тежина:
about 4g/lot
Функција:
завртка обетки
дизајн:
Студ Обетки
Стил:
пирсинг обетки
Тип:
панк обетки
Употреба:
обетки за мажи