QIAMNI Злато Сребрена Боја Панк Пресврт S Форма Капка Геометриски Студ Обетки Шарм Накит Жени Мажи бижутерија Pendientes
  • Неодамнешно

QIAMNI Злато Сребрена Боја Панк Пресврт S Форма Капка Геометриски Студ Обетки Шарм Накит Жени Мажи бижутерија Pendientes

DEN 42.00
DEN 47.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар
Еко-пријателски : Да
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
QIAMNI
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
dg4s1T
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Стил:
Бохемски Романтична Трендовски
Пол:
Децата на Жените Девојки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Earring Тип:
Студ Обетки
sterling silver earring:
Модерен обетки