ЈУН RUO 2018 Мода Црна Плоштадот Студ Earring Жена се Зголеми Злато Боја на Титаниум Челик Накит Девојка Подарок Партија Никогаш не Исчезнат трговија на Големо
  • Неодамнешно

ЈУН RUO 2018 Мода Црна Плоштадот Студ Earring Жена се Зголеми Злато Боја на Титаниум Челик Накит Девојка Подарок Партија Никогаш не Исчезнат трговија на Големо

DEN 289.00
DEN 413.76

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Материјал
* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 3 Слоеви 18 К розово злато позлатен
* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат Производ карактеристики
Високо полиран/ Спречување на алергијата/парична Казна изработка
никогаш не исчезнат големина
5.9*1.1 CM во пакување
OPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilf
Напомена :
овој објект не е предмет на 24-час испраќање полиса, контактирајте го suppler пред
со нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.
Чист титаниум челик материјал ,никогаш нема да избледи и анти-алергија
Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ЈУН RUO
is_customized:
No
Број На Модел На:
E11
Пол:
Жените
Метали Тип:
Титаниум
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
титаниум челик
Должина:
5.9*1.1 CM