Европски и Американски Прекрасни капки на вода и повеќе циркон обетки ААА циркон инкрустирани обетки
  • Неодамнешно

Европски и Американски Прекрасни капки на вода и повеќе циркон обетки ААА циркон инкрустирани обетки

DEN 460.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ материјал : Животната средина бакар. Висок квалитет на цирконот Обетки Тежина : 10g Производ површина : без Никел platinum позлата (анти-алергија, антиоксиданс) Производ Големина : 3 см*за 3,7 см

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PINFIRST
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Цирконот Обетки-118
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Злато Позлатен