BOROSA 5 Парови Druzy Природен Камен Обетки Хексагонални Природни Сина Камен Студ Обетки Камења за Жените G0611
  • Неодамнешно

BOROSA 5 Парови Druzy Природен Камен Обетки Хексагонални Природни Сина Камен Студ Обетки Камења за Жените G0611

DEN 1318.00
DEN 1464.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Материјал : Природна Тиркизна камен
Камен Големина : Прибл. 8-9 мм
Тежина : Околу.1-3 g
Облик : Хексагонални
Метал заврши : Златна боја
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Бренд Име:
BOROSA
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
G0611
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Материјал:
100% Природни сина камен
Камен големина:
8x9mm
Тежина:
Approx.1-3 g
Дебелина:
3~4mm
Материјал:
100% Природни сина камен
камен форма:
Хексагонални
Тип На Објект:
Обетки
Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените