RONGQING 10pairs/многу Едноставна Круг Студ Обетки за Жените ААА Циркон Студ рачно изработени Накит за Подарок
  • Неодамнешно

RONGQING 10pairs/многу Едноставна Круг Студ Обетки за Жените ААА Циркон Студ рачно изработени Накит за Подарок

DEN 410.00
DEN 476.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Обрнете Внимание На :
Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !
Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Главниот Камен Боја:
4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XM-MM-ER81040
Бренд Име:
RONGQING
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
мозаик:
ААА Циркони
Процесот:
рачно изработени