Универзален Мотор Модифицирани CNC Rearview Огледало За kawasaki z750 z800 z900 er6n нинџа 300 suzuki булевар
  • Неодамнешно

Универзален Мотор Модифицирани CNC Rearview Огледало За kawasaki z750 z800 z900 er6n нинџа 300 suzuki булевар

DEN 959.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Мотоцикл Огледала мотор мото CNC Rearview страна Огледало Алуминиум За ХОНДА, ЈАМАХА SUZUKI KAWASAKI KTM итн
Опис
Материјал : алуминиум легура.
Технологија на обработка : CNC.
High-definition сина огледало стакло.
Количина : се продава по пар,лево и десно.
Висок квалитет,100% сосема нов,лесно да се инсталира.
Fitment : Оваа ставка е Универзална за мотоцикли , скутери, електрични автомобили, итн.
Тема големина : 2 со 10мм sliver, 1 контра жица, 2 8мм sliver, 1 контра жица.
Пакетот Вклучува
1 пар Мотоцикл Rearview Огледало.
Забелешка
Ве молиме да се осигурате овој објект е одговара за вашиот мотор.
Поради светлина или компјутерски монитори и други причини, не може да биде мало боја разлика, ви благодариме за вашето разбирање.

боја:
Титаниум, Сребро.
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Име На Модел:
РМ-U009
Бренд Име:
DOCONO
Материјал Тип:
CNC машински Т-6063 Алуминиум
Точка име :
мотоцикл rearview огледало
Функција:
мотоцикл rearview огледало
Функција:
мотоцикл rearview огледало
Fitment:
Универзална
Состојба:
100% Сосема Нов
Is_customized:
YES