Детето стомак танц одговара Девојки перформанси стомак танц одговараат на кожата долги ракави врвот+сатен здолниште 2 парчиња стомак танц одговараат танчерка е по
  • Неодамнешно

Детето стомак танц одговара Девојки перформанси стомак танц одговараат на кожата долги ракави врвот+сатен здолниште 2 парчиња стомак танц одговараат танчерка е по

DEN 5864.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Девојки стомак танц одговара :
4pcs/set : топ*1 здолниште*1 ракавица*2
Sze : S,M,L
S : топ должина : 40cm,градите/биста : 54-64cm,половината : 47-57cm,рамо : 21.5 см,ракави : 43cm,здолниште должина : 71cm,хип : 58-68cm,здолниште половината : 54-64cm
S : топ должина : 44cm,градите/биста : 62-72cm,половината : 55-65cm,рамо : 24.5 см,ракави : 48cm,здолниште должина : 79cm,хип : 66-76cm,здолниште половината : 60-70cm
S : топ должина : 48cm,градите/биста : 70-80см,половината : 63-73cm,рамо : 27.5 см,ракави : 53cm,здолниште должина : 87cm,хип : 74-84cm,здолниште половината : 66-76cm
1 ИНЧ=2.54 СМ
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Ацетат,Lycra,Spandex,Модални,Памук,Полиестер
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
BM153
is_customized:
yes
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
Облека Стил:
пеперутка став
Материјал:
Spandex/rayon/Памук/Полиестер
Танц Стил:
стомакот танцување / латинска
Пол:
жени/девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бои:
Како слики