12pcs/многу Азбука стил HB Дрвени Моливи Должина: 7 Kawaii Деца Пишување Молив за Статистика Училиште канцелариски материјали (сс-1424)
  • Неодамнешно

12pcs/многу Азбука стил HB Дрвени Моливи Должина: 7 Kawaii Деца Пишување Молив за Статистика Училиште канцелариски материјали (сс-1424)

DEN 144.00
DEN 179.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет креативни дрвен молив
Спецификации :
Секој молив должина : 7"
Пакување : 12pcs/пакет
Еден пакет големина : 21.5x6.5cm
3 бои за да изберете!
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
3. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Тип:
Стандард Моливи
Број На Модел На:
сс-1424
Тело Материјал:
Дрво
Пакување:
Лабава
Употреба:
Office & Училиште Молив
Доведе Боја:
Црна
Бренд Име:
GANSSIA
Доведе Цврстина:
HB
Тип:
Стандард Моливи
Растворливи Или Не:
No