2017 Нови Arrivla Јазли Мода Сомот Флип Апостолки Висока Платформа Оптоварување Крзно Лизгачи Плажа Влечки 8color Пети Ѕиркаат Чевли
  • Неодамнешно

2017 Нови Arrivla Јазли Мода Сомот Флип Апостолки Висока Платформа Оптоварување Крзно Лизгачи Плажа Влечки 8color Пети Ѕиркаат Чевли

DEN 3215.00
DEN 6304.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2017 Нови Arrivla Јазли Мода Сомот Флип Апостолки Висока Платформа Оптоварување Крзно Лизгачи Плажа Влечки 8color Пети Ѕиркаат Чевли

Чевли Големина:
5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Outsole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
MIKISHYDA
Стил:
Слатка
Горниот Материјал:
Фланелен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
2076747
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Сандала Тип:
ЕВА Вбризгување на Чевли
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Овча
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin