Европската 2017 Лето Genuuine Кожа Zapatos Mujer Plataforma Влечки Дебели Единствена Поклон-Јазол пвц Влечки Плажа Чевли со Висока Пета
  • Неодамнешно

Европската 2017 Лето Genuuine Кожа Zapatos Mujer Plataforma Влечки Дебели Единствена Поклон-Јазол пвц Влечки Плажа Чевли со Висока Пета

DEN 2774.00
DEN 5440.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Европската 2017 Лето Genuuine Кожа Zapatos Mujer Plataforma Влечки Дебели Единствена Поклон-Јазол пвц Влечки Плажа Чевли со Висока Пета

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Бренд Име:
MIKISHYDA
Сандала Тип:
Гладијатор
Број На Модел На:
0060
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Insole Материјал:
pigskin
Моден Елемент:
Кристално
Стил:
Рим
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
ДО Materilas:
Mesh