Жените Чизми 2018 Пролет Средно Долга Цевка Cheerleaders Танц Чевли Пред Вратоврска Страна Патент Платно Чисто Женски Рамен со Чевли
  • Неодамнешно

Жените Чизми 2018 Пролет Средно Долга Цевка Cheerleaders Танц Чевли Пред Вратоврска Страна Патент Платно Чисто Женски Рамен со Чевли

DEN 1231.00
DEN 1296.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

торба торба

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Вратило Материјал:
Платно
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Ткаенини
Платформа Висина:
0-3cm
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Платно
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
V339
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ЈУАНИ БУ
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Боја :
како слика се прикажани
Платформа :
2cm
Место на Потекло :
гуангжу, Кина (Копно)