10amp 10A 12v работа едноставна операција соларен панел моќ на регулаторот Контролер LS1012EU со USB излез
  • Неодамнешно

10amp 10A 12v работа едноставна операција соларен панел моќ на регулаторот Контролер LS1012EU со USB излез

DEN 489.00
DEN 549.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


10amp 10 A 12v работа едноставна операција соларен панел моќ на регулаторот Контролер LS1012 EU со USB излез
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, T/T,
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Испорака :
1. Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор).
2. Времето за испорака е прибл. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации .
3. EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга.
4. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
5. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
6. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашиот
2. повратни информации е од исклучително значење за нас.
3. Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб. Јас ќе го стори истото за вас.
4. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Враќање :
1. Ние обезбедуваме 1 години гаранција . Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
3. Но, превозот цената и осигурување не се враќа.
4. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
5. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Контакт :
1. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа .
2. Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер
3. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.

Максимална Струја:
10A
is_customized:
Yes
Примена:
Сончевиот Систем Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Напон, Контролер
Бренд Име:
EPever
Број На Модел На:
LS1012EU