5pcs 62mm Пред Објективот Капа Snap-на Pentax К-1 К-3 К-5 К-М К-7 К-S2 К-S1 К-50 К-70 К-3II К-500 К-5 IIs со DA 18-135mm Објектив
  • Неодамнешно

5pcs 62mm Пред Објективот Капа Snap-на Pentax К-1 К-3 К-5 К-М К-7 К-S2 К-S1 К-50 К-70 К-3II К-500 К-5 IIs со DA 18-135mm Објектив

DEN 182.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


5pcs 62mm Пред Објективот Капа Snap-со кабелот за Nikon Канон Sony Panasonic Fuji
Опис
Овој објектив капа е компатибилен со сите видови на леќи или филтер со насловната тема. Посебна внатрешна контрола дизајн може да се користи заедно со леќа худ, како и. Механичка контрола дизајниран и висок квалитет на материјалот се направи трајни.
Овој објектив капа заштити вашите скапи леќа / filter далеку од нечистотија и нула!
Компатибилност
Ве молиме потврдете ја вашата камера е објектив големина пред да нарачате.
Овој објект е компатибилен со сите 62 MM леќи. Вашата камера е објектив големина ќе бидат означени некаде на објективот барел . Овој број е секогаш проследен и со "Ф" (дијаметар) симбол.
Бидете сигурни да се види Компатибилноста табот погоре за да ја потврдите вашата камера е способен.
Пакет Содржина :
5 x Леќа Капа

Бренд Име:
WINOTAR
Компатибилен Бренд:
КАНОН,Pentax,NIKON,Fuji
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
62mm