2017 Топла продажба Силиконска Заштита Види случаи Покрие гумени бендот покритие за fitbit обратно Силикони Заштитни Случај Заштити Види случај
  • Неодамнешно

2017 Топла продажба Силиконска Заштита Види случаи Покрие гумени бендот покритие за fitbit обратно Силикони Заштитни Случај Заштити Види случај

DEN 85.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


2017 Топла продажба Силиконска Заштита Види случаи Покрие гумени бендот покритие за fitbit обратно Силикони Заштитни Случај Заштити Види случај Карактеристики :
Специјално дизајнирани за fitbit обратно
Боја координираат вашиот fitbit обратно додатоци за вашиот бенд или вашата облека за максимална флексибилност, го прави вашиот wristband повеќе симпатична и модерен
Мека Силиконска Гума Материјал : се додава дополнителна бариера за оние со чувствителна кожа под сензор, и тоа не предизвика иритација.
Алтернативни Дупки : дупки се намали совршено да не го блокира порта или приказот парче / екранот, како и отчукувањата на срцето монитор, и тоа е дефинитивно добро направени
Заштитна : Со овој гумени бендот маска, можете да одржите вашиот нов види во одлична состојба за долго време, ќе можат да носат, го прави вашиот види повеќе безбедно во насекаде.
Едноставен за инсталација и отстранување.
Спецификација :
Боја : Црна, Розова, Сина, Виолетова, сива

Answer : ___________________________ Note :
Тоа е само компатибилни за fitbit обратно
Пакет Се Вклучени :
1 XBands Рака За fitbit обратно (не вклучуваат watch )
12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchband

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
Херој Iand
Тип:
врвка за околу рака
Јазик:
Силикон Рака
Функција:
За Fitbit Обратно
Состојба:
Нова без ознаки
Wtach Рака Објект Атрибути:
Wristband Види Додатоци
Види Рака Функција:
Висок Квалитет На Дизајн Стил
Број На Модел На:
Бендови-Повик