Најновите Оригинални Mijobs Шарени Силикони Рака Хривнија Двојна Боја за Xiaomi Mi Бенд 2 Замена Wristband Додатоци
  • Неодамнешно

Најновите Оригинални Mijobs Шарени Силикони Рака Хривнија Двојна Боја за Xiaomi Mi Бенд 2 Замена Wristband Додатоци

DEN 166.00
DEN 221.28

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Најновите Оригинални Mijobs Шарени Силикони Рака Хривнија Двојна Боја за Xiaomi Mi Бенд 2 Замена Wristband Додатоци
Љубезно потсетник : Ова е Оригиналот Mijobs Рака За Mi Бенд 2, (НЕ Оригиналниот Xiaomi, НЕ Xiaomi Mi Бенд 2 ) Спецификации : 100% Нов Бренд со Висок Квалитет Соодветен за Xiaomi Miband 2 Хривнија Материјал : Силикон должина : 150-210mm
Пакет Листа : 1 x Оригинални Mijobs Рака (не вклучувајќи Ми Бенд 2 домаќин)

Бренд Име:
mijobs
Тип:
врвка за околу рака
Функција:
за mi band 2