Оригиналниот Xiaomi Човечкото Тело Сензор Магнетни Smart Home Супер Практични Додатоци За Уредот Паметни, Интелигентни Уред
  • Неодамнешно

Оригиналниот Xiaomi Човечкото Тело Сензор Магнетни Smart Home Супер Практични Додатоци За Уредот Паметни, Интелигентни Уред

DEN 575.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригиналниот Xiaomi Човечкото Тело Сензор Магнетни Smart Home Супер Практични Додатоци за Уредот Паметни, Интелигентни Уред Главни Карактеристики : * Оригиналниот Xiaomi smart човечкото тело сензор за секојдневна употреба * Време на Одложување Функција : Ако постои никој во поставување на времето, тоа автоматски ќе ги исклучи клима уред и ТВ * Интелигентни Inductinon : Кога ќе се разбудите во светлина, тоа ќе се сврти на светлина за вас * Nightlight Функција : Таа автоматски ќе се отвори кога некој помине со * Известување Функција : Што би можеле да бидат информирани, кога вашиот сакан oet се лизга надвор * СТАН Контрола : Повеќе лесен за употреба * Различни начини да се стави и да ја инсталирате * Погоден за сите видови на апарати за домаќинство средина Цел совети : 1. Оваа точка мора да одговара на xiaomi мултифункционален портал за употреба. 2. 100% оригинални xiaomi бренд , Во Парк ! Спецификации : Бренд : Xiaomi Планината Тип : Surface-Mount Димензија и Тежина Производ Тежина : 0.090 кг Пакет Тежина : 0.200 кг Пакет Големина ( L x W x H ) : 15 x 10 x 10 cm / 5.90 x 3.93 x 3.93 инчи Пакување листа : 1 * Оригиналниот Xiaomi Smart Човечкото Тело Сензор Детални фотографии :

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Карактеристики:
Блескави,Магнетни
жиро:
Xiaomi Сензор За Движење
Број На Модел На:
xiaomi Човечкото Тело Сензор
максимална брзина:
xiaomi smart sensor
Скала:
1
Бренд Име:
xiaomi
Контрола На Канали:
2 канали
Карактеристики:
Далечинска Контрола