2018 Новодојдени Mens Кошули Воената Стил Muti - Копчиња Mens Облечи Кошули Лето Стил Mens Облека 2018 Mens Кошула S2950
  • Неодамнешно

2018 Новодојдени Mens Кошули Воената Стил Muti - Копчиња Mens Облечи Кошули Лето Стил Mens Облека 2018 Mens Кошула S2950

DEN 1056.00
DEN 2031.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добредојдовте на нашата продавница ! повеќе цел ,повеќе попуст за вас !!!
Ветување да ви даде најдобра услуга како многу како што можете !!
2018 Новодојдени Mens Кошули Воената Стил
Muti - Копчиња Mens Облечи Кошули Лето Стил Mens Облека
2018 Mens Кошула S2950
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Различни Мерни методи, може да постојат грешки од околу 1-3cm.Ви благодариме!
Совети Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 0.1-1.99 KG испратите Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL .Ве молиме contactus пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
Објектите се добро спакувани ,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние'll прогласи како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
S2950
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Воени
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
AOWOFS
Големина:
S.M.L.XL.2XL.
боја:
Сина .Армијата Зелената Боја . Роуз Црвено .Црна
Стил:
Европски и Американски Стил
Функција:
Плус Големина Тенок Одговара Mens Кошули
Шема:
Копчиња .Патентите
оригиналот на место:
Кина
Објектот:
Воената Стил Mens Кошули