DONYUMMYJO Висок Квалитет на LED Светло Водопад Spout Бања Слив Тапа Палубата Планината Плоштадот Суета Потоне Миксер Допрете го
  • Неодамнешно

DONYUMMYJO Висок Квалитет на LED Светло Водопад Spout Бања Слив Тапа Палубата Планината Плоштадот Суета Потоне Миксер Допрете го

DEN 1440.00
DEN 1920.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.
LED Светло Водопад Spout Бања Слив Тапа Палубата Планината 3 Бои Промена Доведе Вода од чешма Енергија Слив Led Миксер Led Тапа LED светло Водопад 3 бои промена Слив тапа,Ладна и Топла Вода LED Слив Тапа Сите Цврсти месинг со изградба на инсталација фитинзи Уникатен Водопад Spout Стилски Класа дизајни во Хром Позлата. Користи керамички вентили, лесно да го инсталирате Заштедува простор и хаос - само заменете ја вашата тековна бања тапа со овој Слив Славина е Лесно да се поврзете и да го замени вашиот постоечки допрете го
Опис : Тип : Слив Тапа Стил : Современи Ладна И Топла Прекинувач : Да Rotatable Или Не : Да Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број На Рачка : Еден се Справи со завршна Површина : Хром Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Нето Тежина : Околу 1000g Пакет се Вклучени : 1pc* Тапа Квалитет Гаранција : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време)

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
DONYUMMYJO
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
-
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Хром
Тежина На Пакет:
Функција:
led светло
Ладно & Топла Вода:
Yes