Dofaso ѕид бања тапа една ладна вода S цевка лактот вода висината на славина кујна четка базен тапа
  • Неодамнешно

Dofaso ѕид бања тапа една ладна вода S цевка лактот вода висината на славина кујна четка базен тапа

DEN 1341.00
DEN 1862.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Dofaso ѕид бања тапа една ладна вода S цевка лактот вода висината на славина кујна четка базен тапа домашна страница : ви покаже Повеќе информации за производот
домашна страница : Повеќе туш тип покажам
Превозот Политика : 1. Обично пратката може да се организира во рок од 5 работен ден по примањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. 2. Ние обично брод од страна на Кина Пост, Fedex ,DHL,или ЕМС некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 7-60 работни дена. 3. Ние брод според адресата на Aliexpress.Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Aliexpress е вистинскиот. 4. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. 5. Купувачот е одговорен за врати пратката. 6. Бесплатен Превозот за пост pls се провери според Превозот цена детали 7. Ние можеме да брод на светот ,земји кои не се во нашата листа ,pls контактирајте со нас за превозот цена Политика на Враќање : 1. Се враќа за размена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од следниве периоди : 2. Неисправни/ Погрешен Предмети - во рамките на гарантниот период. 3. Не-Неисправни Производи (10% restocking плаќање ќе се наплаќа) - во рок од 14 дена од денот на приемот. 4. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите 5. Период на гаранција : Default 2 годишна гаранција (почнувајќи од датум на испраќање) за сите производи, освен ако не е наведено на одреден објект страници. 6. Купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности.

Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Слив Чешми
Површински Третман:
Electroplating
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Функција:
Мерењата Чешми
Бренд Име:
Dofaso
Тежина На Пакет:
Стил:
Класичен
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани ладна вода тапа
Бања & Туш Тапа Тип:
Четка вода facuet
Ладно & Топла Вода:
No