моден висок квалитет вкупно месинг злато заврши бања потоне водопад тапа слив тапа
  • Неодамнешно

моден висок квалитет вкупно месинг злато заврши бања потоне водопад тапа слив тапа

DEN 2700.00
DEN 3600.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет злато Заврши Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство warrany

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
Tuqiu
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Злато
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
MY-BF024
Крај:
Злато