Луксузна Ѕид Уметност Рака-насликани Висок Квалитет Смешно Животно Птица Папагал Маслото на Платно рачно изработени Realist Папагал маслени
  • Неодамнешно

Луксузна Ѕид Уметност Рака-насликани Висок Квалитет Смешно Животно Птица Папагал Маслото на Платно рачно изработени Realist Папагал маслени

DEN 9253.00
DEN 18144.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен.

Големина (Инчен):
60x80CM, 70x95CM, 80x105CM, 100x130CM
Тип:
Масла
Стил:
Realist
Предмети:
Животните
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
Папагалот Маслени
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
КАПЕ
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Папагалот Маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање