[ Kelly66 ] Нема Пушењето Отворени Затвори Калај Знак Постер Дома Декор Продавница Ѕид Плоча Метал Сликарство Капка превозот 20*30 CM Големина Dy10
  • Неодамнешно

[ Kelly66 ] Нема Пушењето Отворени Затвори Калај Знак Постер Дома Декор Продавница Ѕид Плоча Метал Сликарство Капка превозот 20*30 CM Големина Dy10

DEN 220.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Notic : Повеќе од 5 компјутери, најголемиот Дел Цена
Нормално бесплатен превозот е речиси worlwide од Кина Пост Воздух Ние обезбеди Fedex DHL, Посебна Линија и Кина Пост Воздух Превозот
Совети
* Помалку од 2kg ( Кина Пост Воздух)
* Повеќе од 2kg (Fedex,DHL,Посебна Линија)
* Ако Биг цел (Превозот по море)
Ако сè уште загатка за превозот може да се зборува со нас онлајн, Ние ќе совети најдобар испорака за вас.
Ние прифаќаме Мало промет на Големо со Метална плоча,Мешани цел и Пад Брод. Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани цел.
Можете да не контактирате за било какви прашања,Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.
Ние сме online продавница,вашиот фидбек е многу важна за нас. Ве молиме дајте ни повратни информации откако ќе се добие објект.Ако
не сте се допаѓа објектот,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни за
повратни информации.Ние се претпостави дека постои разумно решение.Благодарам многу! Имајте пријатен шопинг ден.
Ние сакаме да биде воодушевен со вашата нарачка. Ако сте незадоволни од било која причина, ние сакаме да знаеме.
Услови :
* Наплата или размена мора да се побара во рок од 60 дена.
* Ставка(и) мора да се врати во првобитна состојба со кутија и сите пакување како што е примено.
* Ако одлучите вие само не ми се допаѓа, ќе се обрне на враќање превозот и ќе примаат надоместок за ставка(и) откако ќе ги примите и врши увид.

Големина (Инчен):
20X30
Бренд Име:
DECORMAN
Рамка:
No
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Број На Модел На:
DY10
оригиналниот:
No
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Други
Материјал:
Метал
Поддршка База:
Метал
Стил:
Метал сликарство
Предмети:
Железо сликарство
Шема:
Цртан филм
Тип:
Печатени
is_customized:
Yes
Име:
Kelly66