рачно изработени пејзаж маслото репродукција на лен платно, пејзаж маслото,камила-исто така познат како-на-жена-in-a-
  • Неодамнешно

рачно изработени пејзаж маслото репродукција на лен платно, пејзаж маслото,камила-исто така познат како-на-жена-in-a-

DEN 3312.00
DEN 4140.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме не заборавајте да се прошири на Превозот време за 5-10days на вториот ден по договорено плаќање. ако повеќе од 3 парчиња, Превозот време треба да биде 20days .Како и сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо). Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање. тоа е важно за меѓународен бизнис.
Опис :
камила-исто така познат како-на-жена-in-a-зелена-фустан ОД КЛОД МОНЕ
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
Тие не се оригиналната големина на сликата. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. Ве молиме проверете превозот детали.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 7-15days. и 3-5days за сушење
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Пост Воздух mail. Ви благодариме!
Добра Услуга :
Ние снабдување со висок квалитет на услуги, исто така,. било какви прашања,ве молиме да ги споделите со нас,ние ќе бидеме секогаш во вашата услуга.
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
CM175
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Бренд Име:
AllSource
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство