Рачно Насликани Модерна Апстракт Африканска Жена Маслото На Платно Thirch Panaels Слика Ѕид Picturer За Дневна Соба Дома Декор
  • Неодамнешно

Рачно Насликани Модерна Апстракт Африканска Жена Маслото На Платно Thirch Panaels Слика Ѕид Picturer За Дневна Соба Дома Декор

DEN 2668.00
DEN 5232.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рачно Насликани Модерна Апстракт Африканска Жена Маслото На Платно Thirch Panaels Слика Ѕид Picturer За Дневна Соба Дома Декор Клиенти цел : Прифатено (само нас, можеме да се наслика било која големина и било слики Апликација : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, кафуле, хотел, вински бар Техника : Четка / нож, рачно насликани, фотографии или слика за да сликата Бојата и обликот : Еден маслото на платно Promoiton : Бесплатен превозот, за продажба на големо, евтини и убава масла клучен Збор : Уникатен и модерен апстракт печатени илустрации Етикетата на Производот : Ѕид уметност, дома декор, дома декор, декоративни, ликовната уметност, фотографии Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни бои
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Секое парче е обичај прави. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.
Edge : Секоја страна extre Додадете 5cm за Srtetchecd и врамено.Ако сакате повеќе големината повеќе слика,pls контактирајте ме. Framee/Протегала : Без рамка,само платно .Поради скапи превозот цена, пакет вклучуваат само Маслото.Внатрешноста frameand превозот цена е околу$30-$100.
Да ги следите нас, ве молиме 1) додадете ја оваа ставка за да желба листа; 2) ознака нашата продавница; 3) и да се сподели со вашите пријатели.
Превозот информации : Превозот Методи на Цел Износ Очекува работни дена Кина / Сингапур Пост Воздух Mail 15-60 epacket 10-18 ЕМС ≥ 200 10-25 DHL / Федекс / Aramex / UPS-от ≥ 500 5-10 1) express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.

Големина (Инчен):
30X90CMX3PC, 40X120CMX3PC
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
20170610003
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Во комбинација
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акрилик
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
qijia
стилот на еден:
рачно изработени
Стил две:
дома слики
Стил три:
маслото платно
Стил на четири:
слика од броеви на платно
Стил пет:
апстракт современите слики
стил осум:
слика calligraphy
стил девет:
слика ѕид уметност
стил десет:
маслени слики од пејзажи