HAOCHU Нордиските Платно Сликарство Бар Декорација Карактер Келнер Алтернативни Мурали Пиво Модел Личност Креативни Ѕид Уметност Постер
  • Неодамнешно

HAOCHU Нордиските Платно Сликарство Бар Декорација Карактер Келнер Алтернативни Мурали Пиво Модел Личност Креативни Ѕид Уметност Постер

DEN 234.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Високо Квалитетен Водоотпорен Платно Големина : 23*30cm 30*40cm 35*50cm 40*60 Ccm 50*70cm 60*80см Пакет се Вклучуваат : 1 X Слика (Без Рамка) Еко-пријателски, Убаво Ѕид Декорација

Големина (Инчен):
23x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 35x50cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
1706ZXM162
Calligraphy и сликарство тип:
30 мм Дебел Плоча