CHENISTORY Романтична Рака Во Рака DIY Слика Од Броеви Модерна Ѕид Уметност Handpainted Маслото За Свадба Декорација 40x50cm
  • Неодамнешно

CHENISTORY Романтична Рака Во Рака DIY Слика Од Броеви Модерна Ѕид Уметност Handpainted Маслото За Свадба Декорација 40x50cm

DEN 341.00
DEN 669.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Стил:
Модерна
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
CHENISTORY
Број На Модел На:
40X50CM
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy боја со броеви
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
класично сликарство:
Платно Сликарство
Дома декорација:
ѕид уметност слика
во парк:
Yes
Тип:
апстрактното сликарство
Пакет:
Валани во Цевка
погоден:
уникатен подарок за децата дома декор
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство