Јарец Остава Дланка Платно Уметност Печатење на Постер, Ѕидни Слики за Домашна Декорација, Giclee Ѕид Оркестарот Цитат Вчера Сега Утре
  • Неодамнешно

Јарец Остава Дланка Платно Уметност Печатење на Постер, Ѕидни Слики за Домашна Декорација, Giclee Ѕид Оркестарот Цитат Вчера Сега Утре

DEN 207.00
DEN 288.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Материјал : Висок квалитет на Платно Ткаенина
Предмет : тропик и понуда
Големина на :
8x10inch 20x25cm
A4 21x30cm
A3 30x42cm
16x20inch 40x50cm
20x28inch 50x71cm
Материјал цел : 1 инчен ≈ 2.54 см
Без Рамка!!

Големина (Инчен):
8x10inch 20x25cm, A4 21x30cm, A3 30x42cm, 16x20inch 40x50cm, 20x28inch 50x71cm
Бренд Име:
Меморија Боја
Стил:
Европа
Број На Модел На:
LZ820
Материјал:
Платно
Форма:
Посебна
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No