CE фрид сладолед машина ,50*50CM пан Тајланд сладолед roll машина,рамни тава нерѓосувачки челик Фрај сладолед ролни машина
  • Неодамнешно

CE фрид сладолед машина ,50*50CM пан Тајланд сладолед roll машина,рамни тава нерѓосувачки челик Фрај сладолед ролни машина

DEN 151200.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.
Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.

(Конечна толкување е во сопственост од страна на нашата компанија.) CE фрид сладолед машина ,50*50 CM пан Тајланд сладолед roll машина,рамни тава нерѓосувачки челик Фрај сладолед ролни машина серија топла продажба
Фрид сладолед Roll Машина Вовед 1 на Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен за ракување, поврзување на напојување и да се сврти на Ладење се Префрлат пред промешајте ја смесата на пијалаци, како сок, млеко, коко, со достапни мраз лапавица лопата. 2 Користење на state-of-уметноста ладење технологија на нашата машина да понуди одлична дизајн и добри перформанси. 3 .Оваа мраз машина е компактна големина, лесен во тежина, лесно да се движите , безбедно да работат и заштеда на енергија. 4 Widly користи во чај ресторан, кафуле, замрзната храна ,одмор храна ,алкохол продавници и така натаму. 5 Оваа машина карактеристики Европа и Америка стилизирана изглед опремени со нерѓосувачки челик панели и боја панели . Тоа е издржлив и одговара за различни средина. Фрид сладолед Roll Машина Карактеристики 1 Лесно ракување. Префрлете се на власт, се стави на суровини .тоа може да се направи пржени мраз веднаш. 2 Широка примена. Се користи за различни слатка течност, сладолед суровини, млеко, разни овошни сокови 3 Усвојува увезени познатиот бренд на компресор, добри перформанси, долг животен век, висока ефикасност и заштеда на енергија 4 Сите разладниот систем усвојува високо квалитетни бакар. Услуга живот е 3 пати од заеднички машина. 5 работи панел & дел контакт храна е направен од нерѓосувачки. машина тело е направен од дебела челик лакирани, трајни, вода & прашина доказ. 6 Со квалитет вентилатор, може да се направи компресор кул брзо, може да се заштити компресор
Фрид сладолед машина параметри
Модел SH-CBJ59 A Пан тип на еден плоштад во тавата со 6 кофи/чистењето/садови фрид сладолед машина Напон 220v/50 HZ 110v/60 Hz Моќност 1800 W Пан големина (дијаметар) 50cm*50cm 2.5 cm длабочина Димензија 1150*650*790 MM Ладилни R22/R410 A
Фрид сладолед машина слики
Испорака метод :
1) Доколку ви се допаѓа нашата производство, ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba или можете да ја додадете во вашата кошничка.
2) Ако ние се онлајн, ве молиме контактирајте со нас директно и да се направи многу глатко трансакцијата.Ако сме надвор од линија, ве молиме да комуницира со нас преку e-mail.
3) Кога Alibaba информирате на пари била испратена, ние ќе го организира превозот, или произведуваат, за што ПОБРЗО.
Гаранција и Гаранција :
На машина со 1 година гаранција, ако нешто не е во ред со тоа, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
Други Политики :
1) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2) ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими, не остави негативни повратни информации или неутрален повратна информација, без каква било комуникација. Ние може да ги реши сите проблеми на кои што ќе се исполнат.
3) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа, ако сте заинтересирани во нашата машина, ве молиме контактирајте не директно, ние може да ви даде најдобри машина во рамките на разумна цена.

Напон (V):
110V, 220V
Капацитет:
>1501ml
Број На Модел На:
SH-CBJ59A
Тип:
Авто-Ладење
сертификација:
RoHS,CE,САШО,на БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Капацитет (Четвртиот):
пржени мраз се тркалаат пан машина
Бренд Име:
SHIPULE
Моќност (W):
1800w
пржење мраз пан машина име 1:
CE фрид сладолед машина 50*50CM пан Тајланд сладолед roll машина
пржење мраз пан машина апликација:
фрај Тајланд јогурт ролни машина/пржени мраз се тркалаат пан машина
пржење мраз пан машина објект:
пржење мраз пан машина,мраз пан машина,рамни еден квадратен/пан круг
Тајланд сладолед roll машина meterial:
нерѓосувачки челик фрид сладолед машина
сладолед roll машина Ладилни:
R22/R410A
пржење мраз пан машина тип:
еден квадратен/круг пан 50cm*50cm 2.5 cm длабочина
пржење мраз пан машина напон:
220V/50HZ 110v/60Hz
фрид сладолед машина димензија:
1150*650*790MM
фрид сладолед машина:
CE фрид сладолед машина ,50*50CM Тајланд сладолед roll машина
фрид сладолед машина функција:
CE фрид сладолед машина ,50*50CM Тајланд сладолед roll машина