2018 Нови Играчки за Складирање перници Полнети Животни Платно Складирање Торба Стол Преносни Играчка Складирање Кутија Детска Игра Мат Лего Играчки Организатор
  • Неодамнешно

2018 Нови Играчки за Складирање перници Полнети Животни Платно Складирање Торба Стол Преносни Играчка Складирање Кутија Детска Игра Мат Лего Играчки Организатор

DEN 422.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина : L : периметар : 200cm M : периметар : 140cm
Тежина : L : 0.38 KG M : 0.24 KG
Употреба : играчки,облека,дребулии складирање организација !!
Ви благодариме за вашиот избере и да се купи!!

Големина:
M, L
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Круг
Капацитет:
180ml
Функција:
Виткање,Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
LK-17989-1
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Производот:
Мајчино Млеко Складирање Торба
Шема:
Три-димензионални Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Дебелина:
10 свила
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
LKQBBSZ
Спецификација:
200cm
Употреба:
Играчки