Моден Влажни и суви поделба пливање складирање торба тело-градење торба 40.5*15*56.5 cm бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Моден Влажни и суви поделба пливање складирање торба тело-градење торба 40.5*15*56.5 cm бесплатен превозот

DEN 638.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моден Влажни и суви поделба пливање складирање торба тело-градење торба 40.5*15*56.5 cm
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
http : //help.aliexpress.com/how_to_place_order.html
Прифатени методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи(покриени) САД$ 14.00 /парче
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи US$ 9.50 /парче
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи US$ 9.50 /парче
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи US$ 9.50 /парче

боја:
црвено-сина, сина, жолта, жолта пурпурна, виолетова црвена
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Oxford
Употреба:
Чевли
Применливи Простор:
Гардероба
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
A11-4-025-1
Обликот:
Плоштад
Дебелина:
6 жица
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
складирање торба
Капацитет:
40.5*15*56.5 cm
Спецификација:
40.5*15*56.5cm
Тежина:
395g
Материјал:
Oxford
Големина:
40.5*15*56.5cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пакување:
OPP вреќа
is_customized:
Yes