Placa де Montagem da lente 1.8 mm 170 Graus Широк Агол видео надзор Conselho IR Леќи на Камерата
  • Неодамнешно

Placa де Montagem da lente 1.8 mm 170 Graus Широк Агол видео надзор Conselho IR Леќи на Камерата

DEN 182.00
DEN 358.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Б ecause на временската разлика, ве молиме слободно шопинг. ~o(∩_∩)o~ Посебни околности цел оставете порака за да ми каже, јас ќе одговор да ви ~o(∩_∩)o~
Placa де Montagem da lente 1.8 mm 170 Graus Широк Агол видео надзор Conselho IR Леќи на Камерата
нова Placa 1.8 mm 170 ° LENTE Гранде Аголна Став Câmera де Segurança видео надзор
matéria :
1.8 mm 170 ° lente гранде аголна одбор став câmeras де видео надзор tem rosca M12x0.5 стандард, adequado tanto став 1/3 "e 1/4" CCD чипсети, com uma abertura де F2.0.
rosca M12x0.5 padrão
formato де imagem tanto став 1/3 "e 1/4" CCD
especificação :
ângulo де Visão : 170 °
distância Фокусна : 1.8 mm
voltar Distância Фокусна : 5.44 mm
formato : 1/3 ", 1/4 "
F/N : 2.0
монте тема : 12x0.5
peso : 7g

Број На Модел На:
1.8 mm МТВ