Најдобар Квалитет на Косата парче Ombre Бразилецот Тело Бран Коса #1B/Сива 8 Тело Бран Краток Ткаат Коса Weft Русокоса За женска Фризура
  • Неодамнешно

Најдобар Квалитет на Косата парче Ombre Бразилецот Тело Бран Коса 1B/Сива 8 Тело Бран Краток Ткаат Коса Weft Русокоса За женска Фризура

DEN 624.00
DEN 960.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Протегала должина:
8inches
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
No
Нето тежина:
100g
косата weft:
Машина Двојно Weft
Бренд Име:
Евника коса
Материјал Одделение:
Kanekalon
Текстура:
телото бран
Точка име :
Краток тело ткаат коса
Губење На Текстурата:
телото бран коса
Износ по пакет:
4pcs/Пакет
Количина за целата глава:
Обично 3-4packs се доволни за целосна главата
одделение:
7А одделение Коса
боја:
1B/613,1 Б/350,1 Б/Сина,1B/Виолетова,1B/Зелена,1B/144,1 Б/Грешка,1B/Црвена,1B/Розова
Хемиска Обработка:
Белење,Киселина обработка,Обоена,Permed
Губење на материјал:
Синтетички Бразилецот краток Ткаат Коса
Коса должина:
8inch
Број На Модел На:
8inch кратка бранова коса