Две Парчиња расцепен синџири за 28 бар 3/8теренот .050 (1,3 mm) мерач 93 вози линкови Пила Синџири
  • Неодамнешно

Две Парчиња расцепен синџири за 28 бар 3/8теренот .050 (1,3 mm) мерач 93 вози линкови Пила Синџири

DEN 1867.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Пила Тип : 28" Големина на Пила Синџири 3/8" .050(1.3 mm) 93 Drive Линк за Брзо Намалување Расцепен синџири
Ако не знаете бар големина pls се измери должината cm
Pls се најде бар cm големина corrseponding водич бар инчен големина .(обично се сретне)
30cm=12"
33cm=13"
35cm=14"
38cm=15"
40cm=16"
45см=18"
50cm=20"
60cm=24"
Суровини : 68 Cr Ni Mo 3-3 Увезени од Германија
Испорака : Gernerally Зборува употреба EUB само трошоците 15-25days ќе биде пристигнување
Повеќе од 2kgs ние користиме два пакет испрати со EUB , ова е економично.
Пакет : Како на вашите барања
Квалитетот може да биде завршен до врвот на производот
Сертифицирани : CE УЛ
W e имаат многу години на професионална продукција видов синџири технологија , и нашите суровини се увезуваат од Германија , мислам дека не постои прашање за квалитетот на ланци.
Ние ќе се фокусираме на qualitys ,Услуга , а цената ние нудиме е многу економично да се спореди со нашиот qualitys.
ние се отвори продавницата на aliexpress има 3 години и имаме многу стари клиентите од aliexpress .
Нашата многу искусни тимови се справи со проблемот , ако имате било каков проблем со синџири тип , pls ја испратите пораката , ние ќе ви ги даде да ги реши и да се најде правото синџири за вашата потреба .
Јас мислам дека ние ќе ви донесе добар шопинг искуство
Ние само се Специјализираат во виде синџири
Кога Ќе цел pls прочитај
Прво изберете право синџири : ако не се многу јасни во врска со вашиот синџири тип ,pls само контактирајте ме , јас ќе ви дадам се реши и да се најде правото синџири , ако ние ви кажам грижи синџири тип , ние ќе ви испратиме нова повторно додека ова е точно ,
pls не се отвори спорот , ние ќе ви ги даде да ги реши .(ако си купи грижи синџири , ние ќе не неодговорно )
Второ Ако не можете да најдете на следење на информации ,pls контактирајте ме прв , јас ќе ви се најде , ако тоа е изгубена , јас ќе ви испратиме нова повторно , и ако кога ќе примите ,синџири тип е грижете се , pls контактирајте ме , јас ќе ви испратиме нова синџири повторно , ако ви испраќаме синџирите е помалку отколку што цел , pls контактирајте ме, ние ќе ви испратиме помалку синџири повторно . pls pls pls не се директно се отвори спорот , ова ќе ни се направи многу тажен , ние се обидуваме се потрудиме да го направите ова , ако има грешка ние ќе се реши ова .

Материјал:
Легура
Структура:
Забот Синџир
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
93dl
Standard or Nonstandard:
Стандард
Функција:
пила делови
линкови:
93
Теренот:
3/8
guage:
.050