Onnea 3 КОМПЈУТЕРИ/Set Срце Облик Торта Приврзоци Ѓердан за Девојки Деца Најдобри Пријатели Подароци Пријателство Ѓердани
  • Неодамнешно

Onnea 3 КОМПЈУТЕРИ/Set Срце Облик Торта Приврзоци Ѓердан за Девојки Деца Најдобри Пријатели Подароци Пријателство Ѓердани

DEN 172.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Onnea 3 КОМПЈУТЕРИ/Set Срце Облик Торта Приврзоци Ѓердан за Девојки Деца Најдобри Пријатели Подароци Пријателство Ѓердани

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
is_customized:
No
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Монистра
Бренд Име:
ONNEA МОДА
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2.3 см*2cm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
NL-0377
Пол:
Девојки