Lureme Кристално Јасно Монистра Долг Синџир на Телото Ѓердан Pendent Tassel Назад Ѓердан за Жени (nl005537)
  • Неодамнешно

Lureme Кристално Јасно Монистра Долг Синџир на Телото Ѓердан Pendent Tassel Назад Ѓердан за Жени (nl005537)

DEN 244.00
DEN 488.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд Име:
Lureme
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
nl005537
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден