Нови Пристигнување Женски Домот Neklace Накит Je Suis Prest Outlander Шкотскиот Kilt Елени Pendant Ѓердан Ѓердан Шарм Приврзоци
  • Неодамнешно

Нови Пристигнување Женски Домот Neklace Накит Je Suis Prest Outlander Шкотскиот Kilt Елени Pendant Ѓердан Ѓердан Шарм Приврзоци

DEN 72.00
DEN 90.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нови Пристигнување Женски Домот Neklace Накит Je Suis Prest Outlander Шкотскиот Kilt Елени Pendant Ѓердан Ѓердан Шарм Приврзоци
Спецификации :
Бренд Име : HANCHANG
Состојба : 100% сосема нов
Пол : Унисекс, Жените,Човек
Материјал : Цинк Легура
Функција : личност
Стил : Елегантен и Романтични
Повод / Погоден : Партија ,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Подароци За : Татко & Мајка,Син& Ќерка ,Љубовник ,Пријатели,
Фабрика : Да
Превозот : Цел>165 испрати со DHL ,околу 6-10 дена испорака
Пакување : Меур Плик
Пакет Листата :
1 PC* Ѓердан
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
213
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
HANCHANG
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
слободни
Функција:
Моден
Компатибилност:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жени/мажи
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
ѓердан
material2:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
ретро