dongsheng Ѕвезда Граѓанин Механички Полицијата Ескадрила Ѓердан Меѓуѕвездениот Граѓаните Ограничено Издание Star Wars Ѓердан Ѓердан-30
  • Неодамнешно

dongsheng Ѕвезда Граѓанин Механички Полицијата Ескадрила Ѓердан Меѓуѕвездениот Граѓаните Ограничено Издание Star Wars Ѓердан Ѓердан-30

DEN 74.00
DEN 107.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


dongsheng Мода Накит Додатоци Зима Доаѓа И Valar Morghulis Ѓердан За Жени Мажи Љубовникот Подарок-30 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
4.7*3.5 см
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B
Бренд Име:
dongsheng накит
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок
Големина:
4.7*3.5cm
Тежина:
32g