Европски и Американски модни додатоци за мода и модни ѓердан, бакар синџир мулти-слој tassel ѓердан
  • Неодамнешно

Европски и Американски модни додатоци за мода и модни ѓердан, бакар синџир мулти-слој tassel ѓердан

DEN 29.00
DEN 57.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние поддршка на националните режимот на транспорт и брза испорака. Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени Цел>$5, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet (на САД) за 15-40 дена испорака Цел Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку EMS,E-ems, UPS-от, FEDEX, DHL, ARAMEX. (за делот земји) за 3-10 дена испорака Внимание За руски Пријатели : 1)ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање 2)ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Не, Улица, Град, Регион и држава,во Спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3) Ние не сме одговорни за вашите грешка Цел треба да се провери својата цел пред адреса е точна. Поштенски код е точен, телефонски број е точен ве Молиме бидете сигурни дека тие се во право на друг начин ќе освои ' t send успех
Опис на производот Директно фабрика 100% нов производство Материјал : Алуминиум Количина : 1pcs Пакет : OPP Вреќа Боја:Злато Silevr Големина:40cm+5cm Продолжување на синџирот на 15.7 во
Начин на плаќање ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Превозот Смисла Ние брод понеделник - недела со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Стандард на Услуги трае околу 15-25 работни дена (Освен Италија, Русија, Израел, Аргентина, Бразил, Латвија, Украина, Казахстан, Источна Европа, Јужна Америка, кој ќе се 30-45 дена). Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ве молиме ни e - mail. Сервис и Повратни информации не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе остави позитивен фидбек за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
12mm
Пол:
Жените
Број На Модел На:
X026
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LiXiao
Функција:
Додатоци
Компатибилност:
Украси
Синџир должина:
40cm+5cm Продолжување на синџирот
Функција:
партија свадба pendant
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Големина:
15.7in