Жената 3 Реда Хривнија 8-9mm Пинк Бисер Еластична јаже хривнија Природните Слатководни Бисер 3 насоки
  • Неодамнешно

Жената 3 Реда Хривнија 8-9mm Пинк Бисер Еластична јаже хривнија Природните Слатководни Бисер 3 насоки

DEN 504.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


хривнија Должина : 7 инчен 18cm (Прилагодливи)

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Бисер Форма:
Полу-барок
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Број На Модел На:
sp-122
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
бисер
Функција:
Расположение Tracker
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен