Жена Хривнија 10мм Светла бела Бисер црно јаже рачно изработени хривнија прилагодлива големина Природните Слатководни Бисер
  • Неодамнешно

Жена Хривнија 10мм Светла бела Бисер црно јаже рачно изработени хривнија прилагодлива големина Природните Слатководни Бисер

DEN 235.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


хривнија Должина : 7 инчен 18cm (Прилагодлива големина)

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
sp-129
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бисер Форма:
Полу-барок
Материјал:
бисер
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Никој